KBJ partnerem konferencji SAP World Tour 2011

SAP World Tour to impreza o ugruntowanej pozycji, której część merytoryczna koncentruje się na zagadnieniach związanych z operacyjnym zarządzaniem organizacją, optymalizacją procesów finansowych i operacyjnych oraz Business Intelligence.

Celem SAP World Tour 2011 jest przede wszystkim prezentacja nowych produktów, najciekawszych wdrożeń rozwiązań SAP, wymiana doświadczeń, oraz prezentacja uzupełniających rozwiązań partnerskich dostępnych w ofercie SAP. Podczas konferencji odbędą się także sesje warsztatowe, w czasie których będzie możliwość bliższego zapoznania się z innowacyjnymi aplikacjami SAP.

Spotkanie jest adresowane do dyrektorów finansowych i operacyjnych, osób odpowiedzialnych za politykę finansową (głównych księgowych, szefów działów controllingu, analiz i planowania) oraz specjalistów z obszaru IT wspierających biznes we wdrażaniu rozwiązań informatycznych.

W trakcie konferencji firma KBJ prezentować będzie wspólnie z Deloitte Business Consulting wynik wdrożenia systemu obsługi procesów kadrowych na platformie SAP NetWeaver w Banku Pekao S.A. Celem prezentacji jest zaprezentowanie Państwu, w jaki sposób wdrożone zostało rozwiązanie portalu pracownika, menedżera, analityki biznesowej w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim i przekazanie Państwu naszego know-how w zakresie prowadzenia wdrożeń dla największych polskich przedsiębiorstw.

Strona internetowa konferencji dostępna jest tutaj

Serdecznie zapraszamy!

data publikacji: 2011-05-31