Webinar Jednolity Plik Kontrolny

W imieniu firm KBJ S.A. i KPMG zapraszamy Państwa na Webinarium dotyczące Jednolitego Pliku Kontrolnego, które odbędzie się 17 maja o godz. 11. Webinar będzie doskonałą okazją do zapoznania się z zagadnieniami formalno-podatkowymi związanymi z Jednolitym Plikiem Kontrolnym jak i poznaniem narzędzia e-JPK, które automatyzuje cały proces przygotowania danych bezpośrednio z systemu SAP. Przewidziana sesja pytań i odpowiedzi podczas której na Państwa pytania odpowiadać będą eksperci z firm KBJ oraz KPMG będzie dodatkowo cennym źródłem informacji o szczegółach oferty oraz możliwości wsparcia Państwa w nadchodzących projektach wdrożenia JPK. Zapraszamy serdecznie do rejestracji i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Szanowni Państwo, 

W imieniu firm KBJ i KPMG zapraszamy Państwa na Webinarium dotyczące Jednolitego Pliku Kontrolnego, które odbędzie się 17 maja o godz. 11.

Agenda:

  1. Jednolity Plik Kontrolny – wprowadzenie
  2. Ryzyka związane z raportowaniem JPK
  3. Narzędzie e-JPK  – konfiguracja i dostosowanie do potrzeb Klienta
  4. Analiza i walidacja danych
  5. Automatyzacja kontroli skarbowej – narzędzie e-JPK w praktyce 

 

Webinar poprowadzą: Artur Jedynak (KBJ S.A.), Magdalena Miąsko (KBJ S.A.), Tomasz Kozak (KBJ S.A.), Andrzej Tajchert (KPMG), Andrzej Pałys (KPMG).

 

Webinar będzie doskonałą okazją do zapoznania się z narzędziem e-JPK oraz poznania kompleksowej oferty obejmującej zarówno aspekty doradztwa podatkowego jak i wdrożenie w systemie SAP.

Prezentacja zajmie ok. 60minut. Po zakończeniu prezentacji przewidujemy dodatkową godzinę na sesję podczas której będziecie Państwo mogli zadawać ekspertom KBJ oraz KPMG pytania dotyczące Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Aby dołączyć do grona uczestników webinarium należy zarejestrować się pod adresem:

https://attendee.gotowebinar.com/register/3847745713811344643 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres mailowy: webinar@kbj.com.pl

Szczegółowe informacje na temat narzędzia e-JPK

Serdecznie zapraszamy!

data publikacji: 2016-05-04