KBJ Srebrnym Partnerem SAP Digital Finance Forum 2017

NOWOCZESNA ANALITYKA W BIZNESIE

Co to jest strumień danych i skąd się bierze? Jakie dane analizujemy, a jakich danych faktycznie potrzebujemy? Czy jesteśmy w stanie zgromadzić i przeanalizować  wszystkie docierające do nas i otaczające nas dane? I czy jest sens, by faktycznie to robić?

O analizie danych powiedziano już wiele, czas by zaprezentować analitykę biznesową w nowej odsłonie, czyli analizę danych w czasie rzeczywistym.

Dane, których analiza wspomaga rozwój naszego biznesu, w nieprzerwany sposób napływają do nas w ogromnej ilości i często znikają niezauważone.

Czym zatem jest analiza strumienia danych w czasie rzeczywistym? Jaka jest jej wartość dodana – jakie dodatkowe korzyści możemy osiągnąć? Czy, gdzie i jak może nam pomóc usprawnić biznes?

Nie zawsze spodziewamy się tego co może do nas przypłynąć w strumieniu, ale zawsze możemy mu się uważnie przyglądać , próbować wyciągać wnioski i natychmiast reagować .

Rozwiązania SAP do analizy strumienia danych zastosujemy wszędzie tam, gdzie czas reakcji jest krytyczny. Gdzie wyciąganie wniosków post factum znacząco obniża korzyści jakie moglibyśmy osiągnąć gdybyśmy zareagowali błyskawicznie.

O szczegółach nowych rozwiązań SAP dot. analityki biznesowej będziemy rozmawiali podczas SAP DIGITAL FINANCE FORUM 9 listopada w Warszawie.

Zapraszamy! 

http://events.sap.com/pl-2017-digital-finance-forum 

data publikacji: 2017-11-08