Analityka biznesowa nowej generacji

Całodzienne spotkanie z praktykami Business Intelligence, na temat nowoczesnych rozwiązań analitycznych.

Analityka predykcyjna, korporacyjna hurtownia danych nowej generacji czy analityka w chmurze to gorące tematy, które często przewijają się w dyskusjach. I za pewne nikogo nie trzeba przekonywać, że możliwość sprawnego przeanalizowania posiadanych zasobów, może stanowić o przyszłości danej organizacji.

Rosnąca liczba wolumenów przetwarzanych danych, często przechowywanych w znacznym rozproszeniu, coraz częściej wymaga zastosowania wysoko zaawansowanych technologii i najnowszych rozwiązań analitycznych.

Wspólnie z SAP Polska przygotowaliśmy dla Państwa dwa warsztaty, w całości poświęcone najnowocześniejszym rozwiązaniom firmy SAP klasy Business Intelligence.

Na temat wdrożeń algorytmów predykcyjnych, korporacyjnych hurtowni danych oraz analityki w chmurze, będą mówili nasi praktycy. Swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci, którzy na co dzień doradzają klientom i z sukcesem zakończyli wiele wdrożeń. BW/4HANA, SAP CAR i SAP Analytics Cloud to główne tematy naszego spotkania.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszystkie wątpliwości.

Przez cały dzień będziemy do Państwa dyspozycji!

Na pierwszy warsztat zapraszamy już 22 maja w siedzibie SAP Polska w Warszawie przy ul. Wołoskiej 5. Kolejna edycja warsztatów 12 czerwca br.

 

Zapraszamy do współpracy i udziału w warsztatach.

https://events.sap.com/pl/2018-analytics-cloud-kbj/pl/home 

data publikacji: 2018-05-15