Pierwszy Partner SAP notowany na giełdzie

Jesteśmy pierwszą firmą zajmującą się wyłącznie technologią SAP notowaną na NewConnect - rynku akcji GPW

1
firma na giełdzie

340 zrealizowanych projektów

Zrealizowaliśmy ponad 300 projektów SAP na przestrzeni 10 lat. Efekty naszych wdrożeń i zaimplementowane systemy dedykowane, to narzędzie codziennej pracy dla ponad miliona użytkowników końcowych w Polsce i Europie.

340
projektów

100 doświadczonych konsultantów

Stały zespół KBJ to 100 osób. Przeważającą część zespołu stanowią eksperci z wieloletnim doświadczeniem na rynku SAP.

100
konsultantów

90 posiadanych certyfikatów

W KBJ wierzymy, że rozwój zawodowy jest nieodłącznym elementem naszej codziennej pracy. Ponad 90 międzynarodowych certyfikatów SAP jest potwierdzeniem naszego zobowiązania do ciągłej inwestycji w wiedzę zespołu i rozwój kompetencji.

90
certyfikatów

300 000 użytkowników

300 tyś. bezpośrednich użytkowników naszych rozwiązań i ponad milion użytkowników pośrednich to efekt naszej pracy na przestrzeni lat. Dostarczamy rozwiązania, które są codziennym narzędziem pracy dla setek tysięcy ludzi.

300 000
użytkowników

80 przeprowadzonych szkoleń

Eksperci KBJ realizują ponad 30% wszystkich szkoleń SAP w Polsce! Z naszej wiedzy i doświadczenia korzystają rocznie setki osób wykorzystujących oprogramowanie SAP. Od wielu lat, szkolenia prowadzone przez trenerów KBJ osiągają najwyższe oceny.

80
szkoleń

200 zadowolonych klientów

Mieliśmy przyjemność pracować dla ponad 200 przedsiębiorstw i organizacji ze wszystkich sektorów, w tym także dla klientów sektora publicznego. Baza naszych klientów korzystających z usług KBJ na stałe, stale rośnie.

200
klientów

Działamy w 10 krajach

KBJ jest partnerem zarówno dla firm w krajowych i zagranicznych. Nasze kontrakty realizujemy także dla międzynarodowych korporacji na terenie całej EU.

10
krajów

100 000 litrów kawy

Oszacowanie eksperckie wykonane przy założeniu konsumpcji średnio 2 filiżanek dziennie przez każdego członka zespołu, okresowych niedoborów podczas intensywnej pracy projektowej jak i incydentalnego zastępowania kawy melisą.

100 000
litrów kawy

380 567 wysłanych emaili

Kalkulacja precyzyjna powstała po manualnym zliczeniu maili wychodzących z firmy. Nie uwzględnia zaproszeń na imprezy firmowe i spamu rozsyłanego przez Zarząd.

380 567
wysłanych emaili

O nas

Firma KBJ S.A. – jesteśmy jedynym polskim partnerem SAP Polska i SAP AG notowanym na GPW i jedną z największych firm wdrożeniowych na rynku.

Oferujemy usługi w pełnym zakresie produktowym SAP – od klasycznego ERP i S/4 HANA poprzez rozwiązania analityczne Business Intelligence na budowie dedykowanych rozwiązań kończąc.

Koncentrujemy się na pracy dla dużych przedsiębiorstw (zatrudniających powyżej 20 tyś. pracowników), posiadających złożone środowisko systemów SAP. W naszym portfelu znajdują się usługi wdrożeniowe, utrzymanie i rozwój, usługi doradcze, audytorskie i szkoleniowe. Dostosowując ofertę do poszczególnych klientów, gwarantujemy, że nasze usłgi w pełni pokryją ich zapotrzebowanie dotyczące oprogramowania SAP.

Współpracując z firmą SAP od wielu lat posiadamy status partnera biznesowego we wszystkich obszarach: licencyjnym (Sell), usługowym (Service) oraz budowy rozwiązań dedykowanych (Build)

ZARZĄD
Artur Jedynak
Prezes Zarządu

Artur Jedynak uzyskał tytuł Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Ukończył studia magisterskie o specjalności Sztuczna Inteligencja na Politechnice Łódzkiej na wydziale FTIMS.

Podczas 17 lat pracy zawodowej uczestniczył w wielu projektach dla największych polskich jak i międzynarodowych firm. Posiada przekrojową wiedzę na temat produktów i technologii SAP oraz szerokiego rynku IT, praktyczne doświadczenie w modelowaniu i optymalizacji procesów biznesowych oraz szeroką wiedzę z zakresu inżynierii finansowej. W spółce odpowiada za sprzedaż oraz rozwój.

Marek Weigt
Członek Zarządu

Marek Weigt ukończył studia magisterskie na kierunku Informatyka i Ekonometria na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym na Uniwersytecie Łódzkim.

Posiada 19-letnie doświadczenie zawodowe, podczas którego realizował wiele projektów dla największych polskich i międzynarodowych firm, takich jak Grupa Żywiec, PTC, Bank BPH, PWPW, Polkomtel. Jest specjalistą w zakresie budowy portali korporacyjnych, posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami, jest ekspertem SAP. W spółce odpowiada za zarządzanie operacyjne oraz koordynację głównych działań projektowych.

Paweł Wiechecki
Członek Zarządu

Paweł Wiechecki ukończył studia magisterskie o specjalizacji Zautomatyzowane Systemy Sterowania na wydziale zarządzania Politechniki Kijowskiej. Jest również absolwentem podyplomowych studiów managerskich organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach we współpracy z Akademie fur Fukrungskrafte der Wirtschaft (Akademia Liderów Biznesu) - Bad Harzburg.

Posiada ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 25 lat w konsultingu związanym z zastosowaniem IT w biznesie. Pracował w największym domach softwarowych w Polsce - CSBI, ComputerLand, Infovide-Matrix i Sygnity. Przez ostatnie kilka lat był partnerem w Infovide-Matrix, gdzie zarządzał i rozwijał biznes związany z ERP. Odpowiadał za realizację jednych z największych projektów z wykorzystaniem technologii SAP w Polsce, m.in. w PGNiG i Ministerstwie Sprawiedliwości.

Od końca 2016 roku w KBJ odpowiada za rozwój biznesu oraz wybrane projekty strategiczne. Pełni też funkcję prezesa ALBIT SOFTWARE        Sp. z o.o. - spółki zależnej od KBJ S.A.

KLIENCI
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
SAP Innovation Award

Nagrody SAP Innovation Award dla klientów KBJ

zobacz więcej
SAP Quality Award w kategorii Business Transformation

Nagroda SAP Quality Award przyznana za realizację projektu na rzecz Sądów Powszechnych oraz Ministerstwa Sprawiedliwości

zobacz więcej
Nagroda Gazele Biznesu przyznana przez dziennik Puls Biznesu

Dynamiczny rozwój KBJ kwalifikuje firmę do prestiżowego grona Gazel Biznesu

zobacz więcej