Research
& Development

Nasi Klienci niejednokrotnie mają innowacyjne pomysły i nietuzinkowe potrzeby wdrożeniowe, których nie można zaspokoić, sięgając na półkę z gotowym oprogramowaniem. Korzystając z technologii i produktów SAP, pomagamy im  w opracowaniu i zastosowaniu rozwiązań unikalnych, idealnie dopasowanych do ich potrzeb. Na potrzeby innowacyjnych projektów weryfikujemy dostępne technologie, testujemy konkretne produkty i badamy ich kompatybilność ze środowiskiem informatycznym klienta i jego organizacją. Najczęściej wynikiem naszych prac jest odpowiedź na pytanie o optymalny sposób rozwiązania zgłoszonego problemu (Proof of Concept) poparty wdrożeniem pilotażowym, które może być następnie przekształcone w "szyty na miarę" system służący klientowi.

Nasi specjaliści prowadzą zaawansowane badania w wielu innowacyjnych dziedzinach, takich jak zastosowania mobilne (Mobile), usługi w chmurze (Cloud), przetwarzanie danych "in-memory" i inne. Nasza unikalna wiedza i bogate doświadczenie pozwalają nam skrócić czas wdrożenia pożądanych wyników i przyczyniają się do uzyskania przez naszych klientów istotnej przewagi konkurencyjnej. Nie sposób nie wspomnieć także o pozostałych wymiernych korzyściach płynących z naszego udziału w pracach badawczo - rozwojowych jakimi są obniżka kosztów i zmniejszenie ryzyka projektu.

Dlaczego my?

Wybierając KBJ jako partnera w R&D gwarantujemy Państwu dostęp do wszystkich technologii, które obecnie kształtują i zmieniają rynek IT. KBJ zapewnia wsparcie i praktyczne doświadczenie w:

  • Zastosowaniach Sztucznej Inteligencji (AI),
  • Analityce predykcyjnej oraz BigData,
  • Internet rzeczy (IoT),
  • HANA oraz Hana Cloud Platform (HCP),
  • Rozwiązaniach mobilnych.

Oferujemy Państwu poza wiedzą i doświadczeniem również dostęp do wymaganej infrastruktury technicznej niezbędnej do prowadzenia wymagających działań R&D.