Webinary

Innowacje i nowe narzędzia SAP w finansach, controllingu i płatnościach: e-KSF i Banking eXcellence

Innowacje dla SAP:
Jak zintegrować się z KSeF i usprawnić zarządzanie płatnościami – zgłoś się na webinar!

Podczas naszej prezentacji podsumowaliśmy najważniejsze zmiany w przepisach dotyczących e-Faktur i ich wpływu na funkcjonowanie systemów ERP w Polsce. Wbrew pozorom czasu na poprawne zaplanowanie integracji i prace wdrożeniowe nie zostało wiele, zatem już teraz warto przygotować się na nową rzeczywistość, jaka nas czeka po 1-szym lipca 2024.

Na bazie ponad 50 projektów wdrożeniowych naszego rozwiązania: eKSF i własnej metodyki, pokazaliśmy, jak może wyglądać optymalny projekt integracyjny systemu SAP z Krajowym Systemem e-Faktur i jakie możliwości daje jedno z najlepszych rozwiązań IT umożliwiających komunikację z Ministerstwem Finansów.

W trakcie webinarium specjaliści z firmy BPX pokazali też jak z jednego miejsca w SAP zarządzać przelewami i wyciągami bankowymi bez konieczności przełączania się do banku. Jeśli więc Państwa firma korzysta w wielu rachunków, generuje duży wolumen transakcji, a nie ma centralnego panelu do monitorowania danych w każdym przelewie i wpływach na rachunki, to ten punkt agendy webinarium również Was zainteresuje.

Agenda

 1. Wstęp

  krótkie intro o BPX i KBJ

 2. Krajowy System e-Faktur

  Najnowsze zmiany legislacyjne dotyczące wejścia w życie obowiązkowego KSeF.

  Różnice pomiędzy strukturą FA(1), a obecnie obowiązującą strukturą FA(2).

  Idealna organizacja projektu integracji systemu ERP SAP z KSeF, czyli co trzeba zrobić, żeby od 1 lipca 2024 bez problemu wymieniać eFaktury z KSeF.

 3. Prezentacja rozwiązania e-KSF

  Prezentacja aplikacji eKSF – jednego z najbardziej intuicyjnych i efektywnych rozwiązań na rynku, w pełni zgodnych ze standardem SAP i wytycznymi Ministerstwa Finansów

 4. Prezentacja rozwiązania BPX Banking eXcellence

  Jak przy pomocy BPX Banking eXcellence zarządzać płatnościami firmowymi z jednego kokpitu w systemie SAP

 5. Sesja pytań i odpowiedzi

Prelegenci

Webinar poprowadzą nasi eksperci

Magdalena Jarek
Magdalena Jarek
SAP ERP Developer Manager | KBJ
Magdalena Jarek, Menedżer Działu Rozwoju Aplikacji SAP w KBJ S.A., opiekun merytoryczny eKSF oraz doświadczony konsultant SAP FI z bogatym doświadczeniem w obszarze finansowo-podatkowym.

Posiada wieloletnie praktyczne doświadczenie we wdrażaniu aplikacji SAP dla rynku polskiego, w tym projektów takich jak: eJPK oraz eKSF. W swojej dotychczasowej karierze pracowała m.in. dla takich klientów jak: KGHM, Lafarge, PKP Energetyka, Gedeon Richter, Fresenius i wielu innych.
Marek Turczyński
Marek Turczyński
Solution Architect and SAP FI/CO/TR Consultant | BPX
Marek Turczyński to doświadczony konsultant SAP z ponad 10-letnim stażem. Specjalizuje się w obszarach FI, CO, FSCM, ABAP oraz integracji z innymi modułami SAP i systemami zewnętrznymi. Pracując w ponad 10 krajach, aktywnie uczestniczył i kierował zespołami konsultantów w wdrożeniach SAP. Jego obszary działalności to projektowanie koncepcji, tworzenie nowych procesów biznesowych, dostosowywanie systemu i integracja z systemami zewnętrznymi.

Marek wykorzystuje szeroką wiedzę biznesową i techniczną w obszarach finansów, zarządzania materiałami i sprzedaży, aby skutecznie zarządzać oczekiwaniami klientów podczas wdrożeń. Dzieli się swoją wiedzą w Polskiej Grupie Użytkowników SAP (PGUS), publikując artykuły na temat dostosowywania systemu SAP i programu Customer Connection.

Organizatorzy webinarium

BPX
BPX
BPX S.A. (Business Partners eXcellence) jest dynamicznie rozwijającą się globalną firmą konsultingową z ponad 17-letnim doświadczeniem. Wspierają przedsiębiorstwa w doskonaleniu procesów zarządzania, oferując światowej klasy rozwiązania ERP oraz Business Intelligence.

Firma wdraża systemy SAP, Infor Cloudsuite oraz QlikView i Qlik Sense. Jest także autoryzowanym partnerem SAP, QlikTech, oficjalnym partnerem QlikView Elite Solution Provider, INFOR Gold Channel Partner, jak również dostawcą rozwiązań BI dla biznesu jak: Qlik, Power BI, Semarchy, Inphinity, K4 Analytics, Vizibl oraz dla HR i księgowości: Teta i enova365, oraz do automatyzacji testów – Tricentis Tosca.
KBJ
KBJ
KBJ S.A. to jeden z największych w Polsce dostawców systemów wspomagających zarządzanie i jedyny krajowy partner SAP Polska i SAP SE notowanym na GPW w Warszawie.

W ofercie KBJ znajduje się pełen zakres usług z wykorzystaniem oprogramowania SAP: od klasycznego ERP przez rozwiązania analityczne Business Intelligence aż po budowę dedykowanych rozwiązań IT, w tym aplikacji wykorzystywanych w komunikacji z organami administracji publicznej (KSeF, ZSMOPL, „Biała Lista”, JPK i wiele innych). Poza usługami wdrożeniowymi, firma oferuje również usługi utrzymania i rozwoju funkcjonalnego systemów IT opartych na oprogramowaniu SAP, a także ich integracji z oprogramowaniem firm trzecich. KBJ należy do grona tzw. „Platynowych Partnerów SAP i posiada status partnera biznesowego we wszystkich obszarach: licencyjnym (Sell), usługowym (Service) oraz budowy rozwiązań dedykowanych (Build). Firma jest także członkiem międzynarodowego stowarzyszenia „United VARs”, zrzeszającego największych na świecie partnerów koncernu SAP.

Zamów prezentację z wydarzenia...

...a tych z Państwa, którzy już teraz chcieliby porozmawiać o integracji z KSeF, zachęcamy do wypełnienia wszystkich pól formularza!

UWAGA
Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjmowania zgłoszeń z adresami email utworzonych w darmowych serwisach poczty elektronicznej. Prosimy też, aby przedstawiciele firm konkurencyjnych nie odbierali szansy na udział w webinarium uczestnikom spoza branży IT czy szeroko rozumianego konsultingu.

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Error :(
Sukces! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie. Bądź czujny i szukaj wiadomości z linkiem do spotkania w skrzynce "inne" lub "oferty/spam"

Administratorem Państwa danych osobowych, jest spółka KBJ S.A. z siedzibą w Warszawie (01-161), ul. Obozowa 57.  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z udziałem w webinarium oraz archiwizacji formularza

Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w spółce zawarta jest w Polityce Prywatności.