Poznaj KBJ

O KBJ

KBJ S.A. – jesteśmy pierwszym polskim partnerem SAP Polska i SAP SE notowanym na GPW i jedną z największych firm wdrożeniowych na rynku.

Oferujemy usługi w pełnym zakresie produktowym SAP – od klasycznego ERP i S/4 HANA przez rozwiązania analityczne Business Intelligence oraz budowę dedykowanych rozwiązań.

Koncentrujemy się na pracy dla dużych przedsiębiorstw (zatrudniających powyżej 20 tyś. pracowników), posiadających złożone środowisko systemów SAP

W naszym portfelu znajdują się usługi wdrożeniowe, utrzymanie i rozwój, usługi doradcze, audytorskie i szkoleniowe. Dostosowując ofertę do poszczególnych klientów, gwarantujemy, że nasze usługi w pełni pokryją ich zapotrzebowanie dotyczące oprogramowania SAP.

Współpracując z firmą SAP od wielu lat posiadamy status partnera biznesowego we wszystkich obszarach: licencyjnym (Sell), usługowym (Service) oraz budowy rozwiązań dedykowanych (Build).

 

 

KBJ to zespół

150 konsultantów i deweloperów

Wspieramy w drodze do sukcesu zarówno średnie jak i duże przedsiębiorstwa - od etapu pomysłu, analizy biznesowej, poprzez wdrożenie i dalsze utrzymanie rozwiązania.

lat doświadczenia

w budowie rozwiązań dedykowanych na platformie SAP

zrealizowanych projektów

dla Klientów z Polski, UE i USA

użytkowników końcowych

reprezentujących różne sektory gospodarki

SAP Partner Advanced

jesteśmy pierwszym polskim partnerem SAP specjalizującym się w SAP Datasphere i SAC

Nasze wartości

WSPÓŁPRACA

Działamy wspólnie aby osiągać cele biznesowe - wiemy, że praca zespołowa jest podstawą sukcesu każdego projektu.

Dzielimy się wiedzą i pomysłami. Pomagamy sobie i wspieramy się.

Nasza postawa nastawiona jest na obustronną korzyść. Działamy w najlepszym interesie Klientów.

UCZCIWOŚĆ

Dotrzymujemy ustaleń między sobą nawzajem i z Klientem.

Budujemy długofalowe relacje z Klientami oparte na wzajemnej uczciwości i zaufaniu.

SZACUNEK

Relacje ze współpracownikami i Klientami opieramy na szczerej komunikacji, życzliwości, uwadze, i docenieniu wspólnej pracy.

Okazujemy zrozumienie dla różnych potrzeb i odmienności. Jesteśmy tolerancyjni.

 

JAKOŚĆ

Tworzymy solidne i niezawodne rozwiązania, jesteśmy dobrzy w tym co robimy.

ROZWÓJ

Stale uczymy się i rozwijamy umiejętności.

Jesteśmy nakierowani na zdobywanie nowych doświadczeń by nasza wartość dla Klientów wzrastała.

ORIENTACJA NA KLIENTA

Klienci są dla nas najważniejsi, ich potrzeby stanowią dla nas najwyższy priorytet.

Zadowolenie Klientów ze współpracy jest dla nas kluczowe.

ZARZĄD

Artur Jedynak

Artur Jedynak
Prezes Zarządu

Artur Jedynak uzyskał tytuł Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Ukończył studia magisterskie o specjalności Sztuczna Inteligencja na Politechnice Łódzkiej na wydziale FTIMS.

Podczas 17 lat pracy zawodowej uczestniczył w wielu projektach dla największych polskich jak i międzynarodowych firm. Posiada przekrojową wiedzę na temat produktów i technologii SAP oraz szerokiego rynku IT, praktyczne doświadczenie w modelowaniu i optymalizacji procesów biznesowych oraz szeroką wiedzę z zakresu inżynierii finansowej. W spółce odpowiada za sprzedaż oraz rozwój.

Marcin Jasiński
Członek Zarządu

Przez 20 lat swojej kariery zawodowej zajmował się projektowaniem i wdrożeniami rozwiązań informatycznych w wielu sektorach rynku w Polsce. 

Od 2009 związany był z firmą SAP Polska prowadząc duże projekty wdrożeniowe SAP ERP i BW. Od 2015 roku pracuje w KBJ, a jego ścieżka kariery wiodła od kierowania projektami, do zarządzania Działem Business Intelligence. Jako lider zespołu BI stworzył w KBJ najsilniejszy zespół SAP BI w Polsce i odpowiadał za pierwsze, zakończone sukcesami, wdrożenia BW/4HANA czy SAP Analytics Cloud. Marcin Jasiński w zarządzie KBJ S.A. jest odpowiedzialny za zarządzanie delivery, nadzór nad realizacją strategicznych projektów, budową i rozwojem zespołu eksperckiego w zakresie konsultingu.

Marcin Jasiński

RADA NADZORCZA

Paweł Wiechecki
Paweł Wiechecki
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Paweł Wiechecki ukończył studia magisterskie o specjalizacji Zautomatyzowane Systemy Sterowania na wydziale zarządzania Politechniki Kijowskiej. Jest również absolwentem podyplomowych studiów managerskich organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach we współpracy z Akademie fur Fukrungskrafte der Wirtschaft (Akademia Liderów Biznesu) - Bad Harzburg.

Posiada ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 25 lat w konsultingu związanym z zastosowaniem IT w biznesie. Pracował w największych domach softwarowych w Polsce - CSBI, ComputerLand, Infovide-Matrix i Sygnity. Przez ostatnie kilka lat był partnerem w Infovide-Matrix, gdzie zarządzał i rozwijał biznes związany z ERP. Odpowiadał za realizację jednych z największych projektów z wykorzystaniem technologii SAP w Polsce, m.in. w PGNiG i Ministerstwie Sprawiedliwości.

Od końca 2016 roku w KBJ odpowiada za rozwój biznesu oraz wybrane projekty strategiczne. Pełni też funkcję prezesa ALBIT SOFTWARE Sp. z o.o. - spółki zależnej od KBJ S.A.

Wojciech Brzeski
Wojciech Brzeski
Członek Rady Nadzorczej

Wojciech Brzeski ukończył studia magisterskie o specjalności Miernictwo na Wydziale Elektrycznym na Politechnice Warszawskiej. Posiada 41 lat doświadczenia zawodowego, w tym 25 lat w zarządzaniu spółką.

Wziął udział w projektach dla największych polskich i międzynarodowych firm, dysponuje przekrojową wiedzą z zakresu inżynierii komputerowej i wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami konstrukcyjnymi. W latach 1970-1971 pracował w FSO, a następnie od 1971 do 1986 roku MERA-FMiK w Warszawie jako główny konstruktor. Jest autorem kilku patentów z zakresu rozwiązań w dziedzinie układów cyfrowych i analogowych, a także jednym z wybitnych konstruktorów fabryki ERA, gdzie jego udziałem było opracowanie i wdrożenie komputerowych pamięci dyskowych i sterowników dysku.

Aktualnie jest współwłaścicielem spółki Compart-Market, gdzie pracuje jako dyrektor zarządzający, prowadząc prace konstrukcyjne i wdrożeniowe z zakresu informatyki.

Michał Kalisiński
Michał Kalisiński
Członek Rady Nadzorczej

Michał Kalisiński ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także studia magisterskie na wydziale FTIMS w trybie Indywidualnego Toku Studiów na Politechnice Łódzkiej.

W trakcie 18 lat pracy prowadził projekty dla największych polskich przedsiębiorstw, ma doświadczenie w roli kierownika projektu. Jest specjalistą z zakresie metodyk projektowych, analiz biznesowych oraz zarządzania w IT. W latach 2003–2005 pracował jako programista dla Pixel, od 2005 do 2007 roku jako analityk dla Polkomtel. W latach 2007-2009 roku zajmował stanowisko project managera i team managera w PZU SA i PZU Życie SA. Od 2009 do 2015 jako project manager w Polkomtel. Od 2015 jest Prezesem Zarządu w firmie Clurgo.

Artur Kaźmierczak
Artur Kaźmierczak
Członek Rady Nadzorczej

Artur Kaźmierczak specjalizuje się w inwestycjach na rynku nieruchomości, jest także ekspertem w zakresie zarządzania ludźmi, w szczególności w obszarze wynagrodzeń kadry kierowniczej.

W ciągu blisko 20 lat pracy w konsultingu oprócz projektów z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim doradzał także przy projektowaniu struktur organizacyjnych, optymalizacji procesów i wypracowywaniu strategii. Realizował projekty w Polsce, krajach nadbałtyckich, na Węgrzech, w Rumunii, Serbii oraz Jordanii. W latach 2009- 2014 dyrektor, a następnie partner w PwC (d. PricewaterhouseCoopers). Przed dołączeniem do PwC pracował na stanowisku dyrektora grupy Human Capital Advisory Services w firmie Deloitte, a wcześniej w Andersen Business Consulting i w Arthur Andersen. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji i wystąpień z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Od lipca 2014 do lipca 2020 r. Artur Kazimierczak pełnił funkcje zarządcze w spółkach Mzuri Sp. z o.o., Mzuri Investments Sp. z o.o. oraz w spółkach inwestowania grupowego w nieruchomości Mzuri CFI.

Obecnie, od sierpnia 2020 roku związany jest z Syrena Real Estate gdzie pełni funkcję partnera odpowiedzialnego za inwestycje na rynku mieszkaniowym.