Aktualności

Akademia Młodego Programisty - KBJ

Na początku lutego w KBJ ruszył wyjątkowy program szkoleniowy: „Akademia Młodego Programisty”.

Jest on skierowany do osób, które mają już pewne doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku, chcą się rozwijać w obszarze IT oraz związać swoją zawodową przyszłość z systemami informatycznymi koncernu SAP. 

Spośród tysięcy zgłoszeń, jakie otrzymaliśmy, po kilkuetapowej rekrutacji nawiązaliśmy współpracę z prawdziwymi pasjonatami programowania. Są to studenci ostatnich lat studiów oraz absolwenci kierunków informatycznych, którzy najlepiej poradzili sobie z testami sprawdzającymi ich predyspozycje do pracy w szczególnym środowisku, jakim są rozwiązania SAP. Dołączyli oni do zespołu developerów, gdzie pod okiem naszych ekspertów poznają tajniki ABAPa. 

Podczas pierwszych kilku miesięcy współpracy, nasze nowe koleżanki i koledzy poznają wybrane moduły SAP, modele i transakcje, przejdą intensywny kurs programowania, oraz zaczną stawiać pierwsze samodzielne kroki w tworzeniu i utrzymywaniu naszych autorskich aplikacji. 

Gdy już zdobędą nieco doświadczeń, opublikujemy ich relacje oraz pierwsze opinie o „Akademii”. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności na Fb i LI!