Aktualności

KBJ pierwszym polskim partnerem SAP specjalizującym się w SAP Datasphere i SAC!

03.07.2023

Z ogromną przyjemnością informujemy, że KBJ SA został pierwszym polskim partnerem SAP z certyfikowanym potwierdzeniem kompetencji (Competency Framework) w obszarze Database and Data Management oraz Analytics and Planning.

Tym samym firma SAP poświadczyła, że jesteśmy partnerem z udokumentowaną wiedzą specjalistyczną i doświadczeniem (potwierdzonym licznymi sukcesami wdrożeniowymi) w obszarze SAC i Datasphere. Daje to naszym klientom pewność, że współpracując z KBJ, wybierają firmę, która ma doświadczanie i wiedzę potrzebną do wdrożenia najbardziej skomplikowanych rozwiązań – również tych szytych na miarę!

Sukces ten zawdzięczamy naszemu niezrównanemu zespołowi Business Intelligence pod przewodnictwem Dyrektor Działu Natalii Miernik, który może poszczycić się licznymi wdrożeniami - ale przede wszystkim zadowolonymi klientami.

Dział BI w KBJ spełnił wygórowane wymagania SAP w trzech kluczowych obszarach:

  • Wiedza: Partnerzy muszą posiadać wymaganą liczbę certyfikowanych konsultantów ds. rozwiązań, kierowników projektów i ekspertów ds. platform.
  • Sukces klienta: Partnerzy muszą spełnić wymagania dotyczące liczby dostarczonych projektów, określanych jako fazy go-live, nie starsze niż 24 miesiące.
  • Biegłość: Partnerzy muszą posiadać odpowiednią liczbę specjalizacji składających się na daną kompetencję.

Wybierając ofertę KBJ w obszarze BI, każdy Klient ma gwarancję, że prace będą realizowane przez certyfikowanych ekspertów, którzy zdobywali doświadczenie na licznych projektach zakończonych sukcesem.

Z okazji tak wielkiego wyróżnienia, firma KBJ SA przygotowała specjalną akcję:

Dla pierwszych 10 firm, które skontaktują się z nami po opublikowaniu postu na Linkedin w tym temacie – oferujemy 2 godziny darmowych konsultacji w obszarze analityki i bazy danych w chmurze.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i podanie podczas rejestracji zgłoszenia hasła: "Konsultacje BI".