Aktualności

KBJ Złotym Partnerem SAP Now - Inteligentna Organizacja

23.04.2018

Przed nami kolejne spotkanie organizowane przez SAP Polska, które dzięki zaproszonym gościom i możliwości poznania najnowszych rozwiązań z rodziny SAP, stało się stałym punktem na mapie najważniejszych wydarzeń w branży.

SAP NOW to szansa do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz poszerzenia wiedzy na temat najnowszych rozwiązań technologicznych.

Jako Złoty Partner Konferencji przygotowaliśmy dla Państwa dwie prezentacje. W pierwszej opowiemy jak ważny jest obszar analityki w przedsiębiorstwie oraz jak w sposób efektywny mogą nas wspierać w tej kwestii takie produkty SAP jak BW4HANA czy DataHub. A następnie przedstawimy rozwiązania dla branży Retail, a ściślej bardzo efektywne i zyskujące popularność narzędzie o wdzięcznej nazwie SAP CAR.

Mamy nadzieję, że obydwa panele spotkają się z dużym zainteresowaniem i będą przyczynkiem do dalszych dyskusji w kuluarach.  Zapraszamy także do naszego stoiska, gdzie będziecie Państwo mieli okazję spotkać się i osobiście porozmawiać o konkretnych rozwiązaniach z naszymi ekspertami lub umówić się na dalsze konsultacje.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Do zobaczeni 25 kwietnia podczas SAP NOW – Inteligentna Organizacja!