Aktualności

Nagroda za najbardziej innowacyjny projekt chmurowy SAP

11.07.2022

KBJ otrzymał prestiżową nagrodę SAP za najbardziej innowacyjny projekt chmurowy SAP!

Mamy ogromną przyjemność realizować dla polskiej marki rowerowej KROSS projekt ułatwiający zrozumienie danych biznesowych i podejmowanie pewnych decyzji na podstawie informacji przetwarzanych w czasie rzeczywistym.

Wykorzystaliśmy możliwość transformowania pobieranych danych, dodawania wymaganych konwersji i obliczeń zarówno na poziomie modelu danych SAP Data Warehouse Cloud, jak i w warstwie prezentacyjnej SAP Analytics Cloud.

Krótko mówiąc, przygotowaliśmy modele danych oraz bazujące na nich raporty umożliwiające dostęp i łączenie w czasie rzeczywistym danych pochodzących z systemu SAP S/4HANA oraz zewnętrznych baz danych SQL.

Skonsolidowaliśmy dane i zamieniliśmy je w cenne, natychmiastowe wyniki, które pomagają podejmować pewne i świadome decyzje korzystając z technologii w chmurze!

To przyjemność móc pracować dla #Kross z Piotr Pękała, Łukasz Rykała, Marcin Żurakowski i przyczyniać się do zwiększania konkurencyjności i innowacyjności tej prężnie działającej polskiej firmy!

Gratulacje dla #KBJTeamSales Mirosław Siergiej, Cezary Stańczyk oraz #KBJTeamBI Natalia Miernik, Michał Kaleński-Jaśkiewicz, Tomasz Bielski, Krzysztof Kocyłak.

Dziękujemy SAP za docenienie naszej pracy!