Aktualności

Certyfikat SAP Partner Center of Expertise ponownie w naszych rękach!

09.07.2024

SAPCertified Partner Center of Expertise

Z radością informujemy, że nasza firma po raz kolejny uzyskała prestiżowy certyfikat SAP Partner Center of Expertise (PCoE), który jest przyznawany partnerom SAP spełniającym najwyższe standardy w zakresie świadczenia usług wsparcia dla rozwiązań SAP. 

Co to oznacza dla naszych klientów?

  • Gwarancja najwyższej jakości usług: Możecie być pewni, że otrzymujecie wsparcie od doświadczonych ekspertów, którzy posiadają rozległą wiedzę o rozwiązaniach SAP i potrafią skutecznie rozwiązywać problemy.
  • Szybkie i skuteczne rozwiązania: Reagujemy błyskawicznie na zgłoszenia, dokładając wszelkich starań, aby rozwiązać problemy w możliwie najkrótszym czasie.
  • Standardowe procesy i procedury: Stosujemy znormalizowane procesy i procedury, zapewniając spójność oraz wysoką jakość usług.
  • Ciągły rozwój: Nieustannie inwestujemy w szkolenia i rozwój naszych pracowników, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami SAP.

Certyfikat PCoE jest dla nas potwierdzeniem zaangażowania w dostarczanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.  Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia i dziękujemy naszym klientom za zaufanie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!