Aktualności

W imieniu firm KBJ S.A. i KPMG zapraszamy Państwa na Webinarium dotyczące Jednolitego Pliku Kontrolnego, które odbędzie się 17 maja o godz. 11. Webinar będzie doskonałą okazją do zapoznania się z zagadnieniami formalno-podatkowymi związanymi z Jednolitym Plikiem Kontrolnym jak i poznaniem narzędzia e-JPK, które automatyzuje cały proces przygotowania danych bezpośrednio z systemu SAP. Przewidziana sesja pytań i odpowiedzi podczas której na Państwa pytania odpowiadać będą eksperci z firm KBJ oraz KPMG będzie dodatkowo cennym źródłem informacji o szczegółach oferty oraz możliwości wsparcia Państwa w nadchodzących projektach wdrożenia JPK. Zapraszamy serdecznie do rejestracji i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Szanowni Państwo, 
 

W imieniu firm KBJ i KPMG zapraszamy Państwa na Webinarium dotyczące Jednolitego Pliku Kontrolnego, które odbędzie się 17 maja o godz. 11.

Agenda:

  1. Jednolity Plik Kontrolny – wprowadzenie
  2. Ryzyka związane z raportowaniem JPK
  3. Narzędzie e-JPK  – konfiguracja i dostosowanie do potrzeb Klienta
  4. Analiza i walidacja danych
  5. Automatyzacja kontroli skarbowej – narzędzie e-JPK w praktyce

Webinar poprowadzą: Artur Jedynak (KBJ S.A.), Magdalena Miąsko (KBJ S.A.), Tomasz Kozak (KBJ S.A.), Andrzej Tajchert (KPMG), Andrzej Pałys (KPMG).

Webinar będzie doskonałą okazją do zapoznania się z narzędziem e-JPK oraz poznania kompleksowej oferty obejmującej zarówno aspekty doradztwa podatkowego jak i wdrożenie w systemie SAP.

Prezentacja zajmie ok. 60minut. Po zakończeniu prezentacji przewidujemy dodatkową godzinę na sesję podczas której będziecie Państwo mogli zadawać ekspertom KBJ oraz KPMG pytania dotyczące Jednolitego Pliku Kontrolnego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres mailowy: webinar@kbj.com.pl

Szczegółowe informacje na temat narzędzia e-JPK
 

Serdecznie zapraszamy!