Aktualności

Zobacz nowe narzędzia dla SAP: kokpit płatniczy i e-Faktury (KSeF)

11.10.2023

Innowacje i nowe narzędzia SAP w rachunkowości i płatnościach: e-KSF i Banking eXcellence. Zapisz się na Webinar!

26 października 2023, w godz. 10:00 - 11:30

Systemy ERP SAP to żywe i elastyczne organizmy. Ich ogromnym atutem jest możliwość dostosowywania do niemal dowolnych potrzeb użytkowników, niezależnie od tego, czy u podstaw takich zmian leżą powody czysto biznesowe czy legislacyjne.

26 października, podczas webinarium organizowanego z naszym partnerem: firmą BPX S.A. zaprezentujemy dwa takie przypadki modyfikacji systemu SAP. Jeden jest efektem zmian w przepisach prawnych i dotyczy integracji z Krajowym Systemem e-Faktur, a drugi może mieć podłoże w decyzjach biznesowych i pozwala usprawnić obsługę przelewów i rozliczenia z kontrahentami. Oba mają na celu wyższą efektywność pracy użytkowników przy zachowaniu pełnej zgodności a aktualnym stanem prawnym.

 

Dla kogo jest webinar?

Do udziału zapraszamy dyrektorów finansowych, głównych księgowych i wszystkich tych użytkowników systemów SAP, którzy odpowiadają np. za kwestie rozliczeń z kontrahentami czy fakturowanie. Nie bez znaczenia będzie też obecność menedżerów IT z firm użytkujących systemy SAP.

Co pokażemy w trakcie webinarium?

Każdy z partnerów będzie odpowiadał za jeden blok tematyczny i własne rozwiązanie: specjaliści z KBJ  S.A opowiedzą o integracji z Krajowym Systemem e-Faktur, a przedstawiciele BPX S.A. zaprezentują rozwiązanie do obsługi przelewów bankowych.

 

Integracja SAP z KSeF:

Podczas naszej prezentacji przedstawimy kluczowe wymagania e-faktury i wpływ nowego porządku prawnego na funkcjonowanie systemów ERP w Polsce. Wbrew pozorom czasu na integracje z KSeF zostało niewiele, zatem należy zacząć przygotowania do nowej rzeczywistości, jaka nas czeka po 1-szym lipca 2024. Na bazie ponad 50 projektów wdrożeniowych naszego rozwiązania: eKSF i własnej metodyki, pokażemy, jak optymalnie zintegrować SAP z Krajowym Systemem e-Faktur oraz jakie możliwości daje jedno z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań.

Rozliczenie z kontrahentami:

Banking eXcellence jest swoistym łącznikiem pomiędzy systemem SAP a bankiem. Opracowane przez programistów i konsultantów BPX rozwiązanie pozwala zarządzać całym procesem płatności z jednego miejsca. Dzieki niemu użytkownik nie musi przełączać się między bankowością internetową a systemem finansowo-księgowym / ERP gdyż wszystkie płatności mogą być realizowane w całości w systemie SAP. Na tym nie koniec możliwości tego rozwiązania. Ich pełen zakres, podobnie jak mozliwości e-KSF będzie można zobaczyć na naszym webinarium.

Zapraszamy do udziału!